שעון מעורר

האזנה נעימה

אקו 99FM
אודות רדיו אקו 99FM

אקו לא תמיד הייתה בצורתה הנוכחית, היא עברה מספר גלגולים עד אשר הגיעה למה שהיא כיום. בהתחלה התחנה נקראה "רדיו השרון" שניהל אותו אז ירון לוינטל, בשנת 2000 עברה התחנה תהפוכה ונרכשה על ידי חברת התקשורת פרטנר של רשת אורנג' ושונה שמה לרדיו 99BU שפנה אז לקהל הצעיר יותר כמו נוער, חיילים ויוצאי צבא, השדרנים המבוגרים אשר דיברו על נושאים "כבדים" יותר פוטרו והגיעו במקומם שדרנים בעלי רוח צעירה ותוססת. אחרי 3 שנים, חברת פלאפון רכשת את התחנה בשנת 2003 כאשר הסתיים החוזה של חברת פרטנר שמו של הרדיו שונה ל- ESC99 אשר שידר לאותו קהל מוזיקה חדישה ותכנים המתאימים לאופי הצעיר של הקהל בשיתוף של תכנים סלולרים ופעילויות הקשורות לסלולאריות.

שוב אחרי 3 שנים בשנת 2006 ארכדי גיידמק רכש את הרדיו וקרא לו רדיו 99 . בשנת 2007 הוחלט כי הרדיו צריך לשדר חומר להאזנה בעל אופי נרחב יותר לכל תווך הגילאים ולא רק לקהל הצעיר,השדרנים הוחלפו ובאו שדרנים חדשים במקומם כמו אורלי וגיא, יאיר ניצני, אופירה אסייג ואייל ברקוביץ, עמנואל רוזן, לינוי בר גפן, גל גבאי, ועוד רבים וטובים ששידרו לפני זה בתחנות אחרות.

בשנת 2008 הוחלט על ידי בית המשפט כי התחנה לא עומדת בחובותיה ועברה לבעלותו של הבעלים של "רדיו ללא הפסקה", לאחר שנקנתה התחנה, הוחלף שוב שנה ומעתה נקראה התחנה רדיו ECO 99 FM.

שידוריה של התחנה מלווים בתכנים ממבזקים של אתר ONE מגלובס ומבזקי החדשות של ערוץ 10 בשילוב של תכניותיה השונות אשר משדרות ברדיו.