שעון מעורר

האזנה נעימה

גלגלצ
אודות רדיו גלגלצ

תחנת הרדיו בשנת גלגל"צ הוקמה בשנת 1993,בעליה של גלגל"צ ומייסדיה הם גלי צה"ל שנמצאת תחת פיקוחו ובעלותו של צבא הגנה לישראל.

תחנת גלגל"צ היא בין התחנות המרכזיות והמושמעות בארץ ישראל כיום אם לא הנשמעת ביותר בקרב מאזיני הרדיו. לתחנה יש עצה רב של מוסיקה ומשדרת את כל סוגי המוסיקה הקיימים כמו ישראלית, לועזית, להיטים ישנים משנים עברו, לצד תכניות רבות כמו תכניות אקטואליות או כמו תכניות בידור אשר כולן מלוות בדיווחי חדשות ודיווחי תנועה כל רבע שעה בליווי פרסומות.

תחנת הרדיו גלגל"צ פונה לכלל האוכלוסייה כגון נוער מתבגר, חיילים בצבא סדיר וקבע,יוצאי צבא ואף גילאי ה30 פלוס אשר אוהבים מוסיקה טובה, קהל המאזינים מגיע עד לתווך של גיל 45. כאמור גלגל"צ כיום היא אחת התחנות המושמעות ביותר בקרב האוכלוסייה הישראלית, אין כיום אדם שאינו מכיר בתחנה זו.

השדרנים בתחנה, לרוב, הם חיילים המשרתים בשירות מלא בצה"ל , אשר עושים את שירותם הצבאי בתחנת הרדיו.החיילים הללו עברו קורס ארוך ומפרך בכדי להגיע למעמד זה. אותם חיילים הם בעלי ידע עצום בנושאי האקטואליה ובנושאים העומדים על סדר. יש לחיילים המשרתים בגלגל"צ עוד מגוון תפקידים מלבד לשדר כמו למשל עורכים, מפיקים, כתבים ועוד. לצידם גם משדרים שדרנים אשר שירותם הצבאי עומד מאחוריהם כשנים רבות לפני כן, אבל הם מביאים איתם ידע רב וקהל שומעים גדול.