שעון מעורר

האזנה נעימה

רדיו מהות החיים
אודות רדיו רדיו מהות החיים

תחנת הרדיו "מהות החיים", מעבירה לכל קהל מאזיניה תכנים על האהבה העצמית לא במובן של נרקיסיזם אל במובן של להשלים עם תודעת העצמי הקיים, ונותנת טריגר בזכות תכניה לקבלת החלטות לטובת אני הפנימי.

לא רק עיקר שידוריה של התחנה הם על מהות החיים, היא גם משדרת תכנים רבי נושאים שונים כמו למשל אקטואליה, תרבות, עסקים, מודעות, יחסים, סגנון אורך חיים ועוד שלל נרחב של תחומים מעניינים ונוספים שקהל המאזינים ילמד לשפר את תודעתו ויעזור לעצמו בהתלבטויות בחיי היום- יום שמטרידים אותו ובזכות רדיו מהות החיים יקבל המאזין החלטות שנכונות עבורו.

שידוריה של תחנת רדיו מהות החיים במשך 24 שעות היממה, בכל ימות השבוע, שידוריו של הרדיו פונה לכלל הקהלים הצעירים והמבוגרים כאחד.

ברדיו מהות החיים ישנם שידורים ספציפיים הנוגעים למצבו של הילד בזכות תכניות מגוונות לילדים ולנוער, כאשר הם בגיל ההתבגרות אשר מהווה צומת דרכים עבורם בחייהם ומתקשים בקבלת ההחלטות בעצמם מול הסביבה הבוגרת והסביבה שמגנה עליו.

הרדיו גם עוזר בזכות תכניו לנוער שאין לו ביטחון עצמי ובעל תחושת חוסר אונים, לקבל תחושות הפוכות שיתרמו לו ויעודדו אותו.

לתחנה יש ליין שידורים המיועד לגילאים הצעירים יותר מגיל 6 עד גיל 12. הילדים לומדים להכיר מנקודת מבט אחרת את עולמם הפנימי טוב יותר ולקבל רעיונות שיוכלו לעזור להם בעתיד, שיעזרו בתפיסת העולם שלהם. ההורים יכולים ללמוד מהתכנים הללו מה באמת חשוב לילד ולתת דגש על כך בחינוכו.